2000 gasilcev na odbojkarski tekmi

Odbojkarska zveza Slovenije in Gasilska zveza Slovenije se zahvaljuje vsem gasilcem, ki ste se v sredo udeležili Slovenskega večera in tekme med Slovenijo in Kanado. S svojo prisotnostjo, energijo in navijanjem ste pričarali nepozabno vzdušje v Areni Stožice ter pomembno prispevali k novi zmagi naše reprezentance. Takšni trenutki še enkrat dokazujejo, kako močna je Slovenija, ko stopimo skupaj. Verjamemo, da smo vsi skupaj začutili ponos, povezanost in posebno energijo, ki jo lahko ustvari le slovenska odbojka. Upamo, da ste lepe vtise ponesli s seboj in ostali del odbojkarske družine tudi na prihodnjih dogodkih.Še enkrat – hvala za vaš čas, podporo in srčnost. Skupaj smo ustvarili večer, ki ga bomo še dolgo pomnili.

Ko igra Slovenija, ne igra le reprezentanca – igra celotna Slovenija!

Išči

+